Ziemas sagaita “Baltais vilks 2018. 8.zvaigznes”. Info – dalībniekiem

Turpinot Latvijas 1. brīvvalsts laikā iesākto roveru tradīciju – doties ik gadu uz Ložmetējkalnu, lai atcerētos un pieminētu mūsu varoņus – strēlniekus, kas cīnījās par savu zemi Pirmajā pasaules karā, – jau sešpadsmito reizi skauti un gaidas pulcēsies ziemas sagaitā „Baltais Vilks”.

“Šogad ‘’Baltā Vilka’’ vadmotīvs ir Astoņas zvaigznes, pa vienai zvaigznei katram bataljonam! Noskatoties A.Saulīša šāda paša nosaukuma filmu, radās vēl pilnīgāks skats uz mūsu streļķiem. Mēģināsim arī mēs uzzināt ko vairāk par mūsu ”Strēlnieku zvaigznāju”, kā arī par mūsdienu karavīriem Latvijā! Kā allaž, pieminēsim, uzņemsim viesus un būsim kopā Ložmetējkalnā, lai piedzīvotu skautu, gaidu un strēlnieku garu!  #darām

BM! 

Vad.N.Klints 

Laiks un vieta: 12.01. – 14.01.2018. Ložmetējkalns.

Viesu diena: 13.01.2018. pēc plkst. 15:00

Dalībnieki: Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas, Latvijas Kristīgo skautu organizācijas biedri  un LR Aizsardzības ministrijas “Jaunsardzes un rekrutēšanas centra” jaunsargi no 12 gadu vecuma.

Pieteikšanās: līdz 21.12.2017. (1.termiņš), 04.01.2018. (2.termiņš), saskaņojot savu dalību ar vienības vadītāju, aizpildot elektronisko pieteikšanās anketu un veicot maksu par dalību. Pieteikuma anketas:

Dalībniekiem: http://ej.uz/BV2018_dalibniekiem

Brīvprātīgajiem, vienību vadītājiem un atbildīgajiem un citiem pieaugušajiem: http://ej.uz/BV2018_brivpratigajiem

 

Sīkāka informācija:

BV_2018_LSGCO_InfoLapa1

BV_2018_LSGCO_LigumsArVecakiem

BV_2018_LSGCO_lidzinemamoLietuSaraksts

BV_2018_LSGCO_AptaujasLapa

Comments are closed.