VĒLIES ATTĪSTĪT SAVAS VADĪBAS PRASMES? Piesakies par brīvprātīgo!

Ja esi vismaz 15 gadus vecs Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas biedrs un vēlies gūt jaunu pieredzi nometņu vadīšanā, tad šovasar Tev ir lieliska iespēja to gūt, piedaloties nometnēs “24. paralēle”, kas paredzēta gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem, kas vēlas iepazīt skautu un gaidu darbību, un nometnē, kuru LSGCO rīko sadarbībā ar fondu “Namejs” bērniem, kuru vecāki ir piedalījušies starptautiskajās militārajās misijās.

Info par nometnēm:

Nometne “24. paralēle”, ko LSGCO organizē cilvēkiem, kas vēlas iepazīties ar skautu un gaidu darbību, jau notiks 4. reizi. Tā kā šogad tā paredzēta gan bērniem un jauniešiem, gan pieaugušajiem, tad tiek piedāvāta iespēja organizācijas biedriem no 15 gadu vecuma, kas vēlas gūt prasmes un pieredzi nodarbību vadīšanā un nometņu vadīšanā. Galvenie pienākumi būs nodrošināt bērnu un jauniešu programmas norisi un palīdzēt ar citiem organizatoriskajiem darbiem. Nometnes norises laiks: (13.)14. – 17. jūnijs. Nometnes vieta tiks precizēta.

Nometnē, kuru rīko fonds “Namejs” LSGCO ir atbildīgi par nometnes norisi, tāpēc meklējam jauniešus no 18 gadu vecuma, kas uzņemsies bērnu grupas (~10 cilvēki) atbildīgā pienākumus un palīdzēs nometnes programmas realizācijā. Nometnes norises laiks: 5. – 11. augusts. Nometnes vieta – Īvandes muiža.

Prasības brīvprātīgajiem:

–          Dots skautu vai gaidu solījums

–          Vismaz 15 gadi (uz nometnes laiku), lai pieteiktos nometnei “24. paralēle”

–          Vismaz 18 gadi (uz nometnes laiku), lai pieteiktos fonda “Namejs” nometnei

–          Vēlme apgūt jaunas zināšanas un prasmes

Apmācības pirms nometnēm:

20.05.2018., Rīgā, tiks rīkota apmācību diena brīvprātīgajiem, lai gūtu pamatiemaņas nodarbību un nometņu vadīšanā. Sīkāka informācija pēc pieteikšanās.

Jautājumi?

Ja Tev ir jautājumi un māc šaubas, vai esi tam gatavs un piemērots, tad sazinies ar LSGCO, rakstot uz info@skauti.lv.

Ja jūti, ka vēlies sev jaunu un vērtīgu izaicinājumu, tad gaidām Tavu pieteikumu uz vienu vai abām nometnēm.

Pieteikuma anketa pieejama šeit: https://ej.uz/BP_LSGCOnomentes

Pieteikšanās termiņš: 16.05.2018.

Comments are closed.