Valde

LSGCO valdē darbojas 7 aktīvie biedri, kuri ievēlēti LSGCO biedru konferencē. Valdes locekļus ievēl uz trīs gadiem. Valde pilda organizācijas pārvaldības mehānisma funkcijas.

Valdes sastāvs*

Paulīna Latsone, valdes priekšsēdētāja ( Saziņai – info@skauti.lv)

Foto: Andris Zariņš

Organizācijā darbojas kopš 2000. gada, kad uzsāka savas skautiskās gaitas Valmieras 4. skautu vienībā. Vairāk nekā 20 gadu laikā gūta vērtīga pieredze, gan kā dalībniekam – jaunietim, gan brīvprātīgajam vadītājam, gan valdē, gan dažādās nozarēs, gavenokārt, programmas un apmācību. Paulīnai ir maģistri vēsturē un izglītības zinātnēs, veiktie pētījumi saistīti ar skautismu un gaidismu. Paulīna absolvējusi līderības programmu “Iespējamā Misija”. Ikdienā Paulīna aktīvi sporto, piedalās triatlona sacensībās.

Matīss Lācis, valdes priekšsēdētājas vietnieks, izvirzīts valdei no Rīgas 1. skautu vienības

Inga Kuple, Latvijas Gaidu priekšniece

Izvirzīta valdei no Tukuma 12. skautu un gaidu vienības. 2014. gadā izveidojusi un kopš tā laika vadījusi Tukuma 12. skautu un gaidu vienību. Ikdienā ir vizuālās mākslas pedagogs. Izveidojusi āra dzīves mācību vietu “Meža māja”, kur pulcē jauniešu arī no citām skautu un gaidu vienībām.

Elizabete Katrīna Mihaševiča, izvirzīta valdei no Rīgas 66. skautu un gaidu vienības

Jēkabs Vanags, izvirzīts valdei no Ogres 29. skautu un gaidu vienības

Dagnija Smiltniece, izvirzīta valdei no Liepājas 14. skautu un gaidu vienības

Vakance, Latvijas skautu priekšnieks