Vadītāju nometne “Būsim modri 2020”

No 18.-20.septembrim norisinājās ikgadējā skautu un gaidu vadītāju nometne “Būsim modri 2020”.

Tās mērķis bija stiprināt vadītāju zināšanas un prasmes āra dzīves darbības jomā, kā arī fokusēties uz darbību ar vecuma pakāpi no 15-17 gadiem. Āra dzīve kā darbības metode ar jauniešiem rūda viņu raksturu, tā attīsta komunikācijas spēju, tā ir videi draudzīga un stiprina komandas garu. Nometnē arī tika pārrunātas (neformālās izglītības) programmas sezonas fokuss un organizācijas nākotnes plāni.

Pasākums notika skautu un gaidu mežā Kuldīgas pusē, kas papildināja piederības sajūtu kustībai. Skautu un gaidu vadītāju nometnes “Būsim modri” notiek no 2008.gada un ir ikgadējs pasākums, kura mērķis ir stirpināt darbā ar jaunatni, izmantojot skautu un gaidu metodi, iesaistītos.

Nometne tika realizēta ar Izglītības un zinātnes ministrijas Valsts jaunatnes politikas programmas 2020. gadam, Kultūras ministrijas Sabiedrības integrācijas fonda NVO fonda programmas un Mežu attīstības fonda finansiālo atbalstu, kā arī ar skautu un gaidu vadītāju brīvprātīgo darbu.

#NVOfonds2020#Daba#stāja#BūsimModri#jaunatne#brīvprātīgaisDarbs#Izaugsme

—-

There were scout and guide annual leaders camp from September 18-20, 2020. The focus were outdoor methods and the venture/ explorer scout /guide program this year. The event took place in the scout and guide forest “Tigavas”, near Kuldīga, which gave an extra feeling of belonging to the world’s biggest voluntary youth movement.

Comments are closed.