Vaboles gaidu vienība iegūst balvu par sociāli atbildīgāko labo darbu

Vaboles 45. gaidu vienība iegūst balvu par sociāli atbildīgāko labo darbu Valsts izglītības satura centra rīkotajā Latvijas valsts simtgadei veltītajā pasākumā kopumā “Pilsoniskās līdzdalības un labo darbu maratons”, kurš tika rīkots sadarbībā ar pilsētu pašvaldību izglītības iestādēm, ekspertiem un nevalstiskajām organizācijām.

Festivāls notika visos Latvijas reģionos – Vidzemē, Latgalē, Kurzemē, Rīgā un arī Zemgalē. Mēs prezentējām mūsu labdarības akciju “Rūķis”. Katru gadu pirms Ziemassvētkiem mēs dodamies ciemos pie pagasta vientuļajiem pensionāriem. Sagatavojam apsveikumus ar novēlējumu, klāt pieliekam maisiņu ar pašgatavotiem gardumiem un nodziedam kādu dziesmu. Pēc tam mēs arī pavadām laiku ar šiem ļaudīm, uzklausām viņu dzīves stāstus un dāvājam prieku emocijās,” stāsta Vaboles 45. gaidu vienības gaida Zane Ozola.

Pēc labo darbu prezentēšanas notika koncerts un apbalvošana. No 42 komandām tika izvēlētas tikai 6, kurām piešķīra kādu no nominācijām.  Vaboles 45. gaidu vienībai piešķīra nomināciju – sociāli atbildīgākais labais darbs.

Apsveicam gaidas ar balvu! Paldies gaidām par labo darbu, īpaši vienības vadītājai Ingrīdai Litiņai!

#100labiedarbiLatvijai

 

Comments are closed.