Uzākts jauno skautu un gaidu vadītāju apmācību cikls

”Skaties plašāk! Un, kad Tu domā, ka Tu skaties plašāk, skaties vēl plašāk!”

/R.Beiden- Pauels/

Šodien sākām jaunu Jauno (skautu un gaidu) vadītāju apmācību ciklu, kurā vairākos posmos dalībnieki apgūs vadības prasmes, neformālās izglītības būtību, skautu un gaidu metodi, nodarbību plānošanu u.c., lai kļūtu par pastāvīgiem (brīvprātīgiem) darba ar jaunatnes praktiķiem!

Apmācības uzsāka 23 dalībnieki, 16 no tiem klātienē. Priecājamies par cilvēkiem, kuri izvēlas iesaistīties ilgtermiņa brīvprātīgajā darbā ar jaunatni un tiecas uz tālāku pašizaugsmi, lai veidotu pasauli labāku!

Pateicamies komandai un dalībniekiem, par pielāgošanos mainīgiem apstākļiem! Un viesu namam “Ievu līcis” par vienmēr silto uzņemšanu!

Apmācību 1.posms tapa ar NVOfonds2020 atbalstu.

Comments are closed.