Tikšanās ar skautiem un gaidām diasporā un goda prezidentu Egilu Levitu

4.jūlija vakarā Dziesmu svētku noskaņās satikāmies latviešu skauti un gaidas no visas pasaules, lai draudzīgā atmosfērā būtu kopā. Tikšanās laikā īsi atskatījāmies uz aktualitātēm organizācijā:

  • Skautu un gaidu māja veiksmīgi darbojas jau devīto mēnesi. Tā ir vieta, kas pulcējusi vairāk nekā 1000 gan organizācijas biedrus, gan jauniešus no Ukrainas, gan citus interesentus latviešu valdos nodarbības, radošās darbnīcas, pārgājieni, sarunu un spēļu vakari, konferences, sveču liešana un maskēšanās tīklu aušana šajā laikā piepildījusi māju.
  • Aprīlī tika pieņemta LSGCO2028 stratēģija, iezīmējot nākamo gadu prioritātes un virzību, lai kļūtu par lielāko un vadošo bērnu un jauniešu organizāciju Latvijā.
  • Vasaras nometņu sezona rit pilnā sparā: gandrīz katru nedēļu notiek vienību nometnes, laivu braucieni, pārgājieni, jūras skauti augustā rīkos savas 100 gades nometni un 16 dalībnieki pārstāves Latviju pasaules džamborejā Korejā.
  • Kopābūšanai pievienojās arī mūsu goda prezidents, valsts prezidents Egils Levits, kuram pateicāmies par sadarbību prezidentūras laikā, jaukajām kopābūšanām un par jauniešu iesaiti, uzklausot viņu viedokļus un idejas.
  • Levita kungs novērtēja prasmes, kuras jaunieši apgūst skautos un gaidās, minot, ka tās ne vienmēr ir tās redzamākās ārēji, bet noteikti personību veidojošas un papildinošas, piemēram, vadības un sadarbības prasmes.
  • Nobeigumā vienojāmies dziesmā “Septiņjūdžu zābakiem” un vakaru pavadījām sirsnīgās sarunās.
Comments are closed.