Tēvu dienas pārgājieni

Šī gada 13.septembrī tika atzīmēta Tēvu diena. Tai par godu tika organizēti “atvērtā tipa” pārgajieni vecākiem ar bērniem.

Lielākā daļa pasākumu dalībnieku bija aktīvi tēvi ar bērniem, kuri izvēlējās doties dabā ar skautiem un gaidām. Kā statistika rāda, darbā ar jaunatni un izglītībā, galvenokārt, iesaistās sievietes. Ļoti lepojamies ar tēviem, kas ir iesaistījušies brīvprātīgā darbā ar jaunatni, vadot vai citādi palīdzot skautu un gaidu vienību darbībā.

Aicinām tēvus pavadīt laiku ar saviem bērniem un iesaistīties brīvprātīgā darba aktivitātēs kopā, tādējādi veidojot labākas attiecības gan ar bērnu, gan vietējo kopienu! Brīvprātīgais darbs ir viens no spēcīgākajiem instrumentiem (pilsoniski) atbildīgas paaudzes veidošanā!

Paldies Rīgas, Tukuma, Ogres, Pelēču, Vaboles, Jūrmalas un citām vienībām, organizējot pasākumus par godu Tēvu dienai! Sīkāk par iesaisti mūsu organizācijā lasīt www.skautiungaidas.lv

Pasākumi tika rīkoti Mežu attīstības fonda finansiālo atbalstu, kā arī ar skautu un gaidu vadītāju brīvprātīgo darbu.

Comments are closed.