Sveiciens Starptautiskajā laimes dienā!

Šodien., 20. martā ir Starptautiskā laime diena!
Ir pierādīts, ka darbošanās skautos un gaidās padara cilvēkus laimīgākus.
Nesen veiktā Tartu universitātes (Igaunijā) pētījumā atklāja, ka skautisms un gaidisms padara jauniešus laimīgākus! Pētījums parāda arī to, ka tas atstāj pozitīvu ietekmi uz jauniešu personīgo attīstību, sociālu, praktisko un pilsonisko prasmju apgūšanu. via Eesti Skautide Ühing I Estonian Scout Association Scouting in Europe University of Tartu

Sīkāk ➡ https://www.scout.org/node/620573?fbclid=IwAR3T8x_hqYj7K463Ag40qVOQ9t2Ayf8d-HLUb7erSWmF4O33lJ-h7wAs0l8

Pasaules laimes ziņojums rāda, ka pandēmija ir ietekmējusi laimes sajūtu cilvēkos. Baltijas valstis “laimes indeksā” ir samazinājušas savu pozīciju, salīdzinot ar iepriekšējo gadu. Šis pētījums parāda, ka jaunieši ir visvairāk cietusī grupa ar visilgtošajām sekām nākotnē, jo nostiprinājies nedrošības faktors. via World Happiness Report
Sīkāk ➡https://worldhappiness.report/

Comments are closed.