Sv. Jura diena – diena labajiem darbiem

Šodien mūsu skauti un gaidas visā pasaulē svin Sv.Jura dienu! Tā kalpo kā atgādinājums par mūsu likumiem un solījumu! Tās ir vērtības, kas vieno mūs!

Leģenda par Sv. Juri stāsta, kā tas cīnījies ar pūķi. To uzvarot viņš izglāba zemi un ļaudis no tumsonības. Skauti un gaidas ir iedvesmojošies no viņa un mēģina būt moži grūtībās, kā arī drosmīgi iestājas pret netaisnībām.

Mēs jau no bērnības mācāmies uzņemties atbildību, pašaizliedzību, palīdzību, lai veidotu šo pasauli, kurā dzīvojam, kaut nedaudz labāku, kā arī neatstājam novārtā zināšanas, ko iegūstam nodarbībās un nometņojot.

Mēs sevi norūdām, galvenokārt, caur āra dzīvi, radot un pārvarot izaicinājumus un cieši sastrādājoties savā saimē, kopā, vienībā, organizācijā. Šīs uzkrātās zināšanas un spēku mēs dodam tālāk palīdzot saviem tuvākajiem un vietējai sabiedrībai. Un kā Latvijas bijusī prezidente Vaira Vīķe- Freiberga reiz ir teikusi: „Katrs labu darīdams, var arī labu sagaidīt no citiem”!

Būsim modri!
Tiekamies ugunskura vakarā –
https://www.facebook.com/events/621960845022722/

LSGCO biedriem saite ir nosūtīt biedru grupā un vienībās. Ja neesi LSGCO biedrs, reģistrējies, nosūtīsim līdzdalības saiti īsi pirms pasākuma, Tavā norādītajā e-pastā īsi pirms sākuma.

https://ej.uz/Piesakos_UgunskuraVakaram

#SkautoMājās #GaidoMājās #PaliecMājās #DziediLīdz

#Skauti #Gaidas #ArvienModri!

Comments are closed.