Skautu un gaidu organizācija ir izveidojusi brošūru “Rūpes par sevi”.

“COVID-19 vīrusa izraisītās pandēmijas laiks ir bijis patiesi izaicinošs daudziem. Gan pieaugušie, gan jaunieši ir saskārušies ar motivācijas trūkumu, skumjām, apātiju, dusmām, vientulības sajūtu, nespēku, grūtībām saņemties. Daudziem šīs sajūtas turpinās, citiem tās ir mainījušas skatu pašiem uz sevi un dzīvi kopumā,” tā v.v. Lauma Žubule, neformālās izglītības speciāliste, organizāciju psiholoģe.  

Šīs brošūras mērķis ir sniegt Tev atbalstu un idejas, kā parūpēties par sevi un arī savu tuvāko. Materiālā ir apkopoti dažādi ieteikumi – izvēlies tos, kas Tev der vislabāk, un centies tos praktizēt un ieviest savā ikdienā pēc iespējas regulārāk. 

Lai rūpes par sevi un cilvēkiem Tev apkārt ir patīkamas, interesantas un vērtīgas! 

Brošūra “Rūpējies par sevi un savu tuvāko!” ir sagatavota projekta “Bērnu un jauniešu socializēšanās, emocionālās veselības un jaunu prasmju pilnveide” ietvarā ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par saturu atbild biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”. 

Comments are closed.