Skauto un gaido mājās – jūnijs 2021 – vasaras mēnesis

Jūnijs ir pirmais vasaras mēnesis, skola beigusies, kādam sācies jauns posms dzīvē, ar jaunām izvēlēm par tālāku mācīšanos, pirmo izlaidumu, kādam varbūt šis ir pirmais brīvlaiks. Aiz muguras savdabīgs, jaunu pārmaiņu, sajūtu un pieredzes mācību gads. Nu ir vairāk laika, ko pavadīt dabā. Ir sākusies VASARA. Iesāksim un pavadīsim to radoši, interesanti un droši, iemācoties ko vērtīgu, aizraujošu un vērtīgu, dodoties piedzīvojumos, atklājot un izzinot ko jaunu, atceroties parūpēties par sevi un saviem tuvākajiem.

Jūnijā #DariMājās aktualizējam vasaras un nometņošanas tēmu, aicinot iesaistīties praktiski, radoši, izzinot,  sadarbojoties un svinot.


Visi jūnija uzdevumi šeit:


Pielikumi:

ℹ️ #DariMājās ir skautu un gaidu programma, kura nodrošina jauniešu brīvā laika pavadīšanu – socializēšanos un jaunu prasmju apguvi.

“Dari mājās” programmas veidošanu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par “Dari mājās” saturu atbild biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”.

#SkautoMājās #GaidoMājās #DariMājās #BrīvprātīgaisDarbs #darbsArJaunatni #Vide #Daba #NVOCovid2021

Comments are closed.