Skauto un gaido mājās – februāris 2021 – draudzība

Februāris skautiem un gaidām visā pasaulē ir īpašs mēnesis, jo 22. februārī atzīmējam skautisma dibinātāja – Roberta Beidena – Pauela un viņa sievas, gaidu kustības vadītājas Olaves Beidenas-Pauelas – dzimšanas dienas, ko saucam par Draudzības dienu. Šajā dienā skauti un gaidas visā pasaulē savās ikdienas gaitās velk kaklautu (vai pat pilnu formu), lai labāk viens otru pamanītu. Daudzās skautu un gaidu vienībās ir izveidojušās dažādas tradīcijas, kā šo dienu atzīmēt. Aicinām šomēnes aizdomāties un līdzdarboties par tēmu draudzība – gan apzināties un pateikties saviem draugiem, kuri ir līdzās, gan palūkoties uz draudzību plašāk – spēju pieņemt sevi un apkārtējos, būt atvērtam dažādām idejām un viedokļiem, rūpēties par sevi un savu tuvāko.

Visa mēneša uzdevumus Tu vari atrast šeit:

Pielikumi:

Cepumu recepte skautu un gaidu Youtube kanālā:

Draudzības rokassprādžu pagatavošana:

Comments are closed.