Skauto un gaido mājās – Decembris 2020

Aizvadītais mēnesis ir bijis svinībām bagāts – LSGCO30, LV102. 

LSGCO jubilejā dāvināja 30 stāstus par skautiem un gaidām, kuri dara labas  lietas vēl papildus savām gaitām skautos un gaidās. Ceram, ka iepazinies ar stāstiem, dalījies ar tiem un piefiksēji savus brīvprātīgos labos darbus! Paldies Ogres, Valmieras un Jūrmalas vienībām par dalīšanos ar kūkām, sveicieniem un stāstiem!

Decembris ir gada pēdējais mēnesis, senajiem latviešiem tas bijis Vilku mēnesis. Šis gads ir bijis pilns ar daudz un dažādām pārmaiņām mūsu katra ikdienā, prasījis ātri pielāgoties strauji mainīgajiem apstākļiem, apgūt jaunas prasmes un censties saglabāt mieru. 

Gada nogale ir laiks, kad varam atskatīties un izvērtēt gada laikā padarīto, lai gan ārā notiekošais mirdzums un duna rauj aizvien straujākā tempā skriet uz priekšu. Aicinām atrast laiku būt kopā ar savu ģimeni, doties dabā, klusumā, sarunāties savā starpā, uzzinot ko jaunu vienam par otru un pašiem par sevi! 

Lai mierpilns un izzinošs Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

https://ej.uz/LSGCO_GopperaKauss_2020

Latvijas Ornitoloģijas biedrības mājaslapa


Comments are closed.