Skauti un gaidas pulcējas 6. Lielajā nometnē

Vairāk kā 200 skauti un gaidas no visas Latvijas piedalās 6. Lielajā skautu un gaidu nometnē „Daugmale”, kas no 22. līdz 27. jūlijam norisinās Ķeguma novadā.

6. Lielās nometnes vadmotīvs ir daba un vide ap mums. Nometnes programma veidota tā, lai izpētītu un izprastu dabu un tās dažādos aspektus. Nometnē piedāvātajās nodarbībās dalībniekiem būs iespēja pilnveidot sevi trīs dažādos virzienos – „Pētniecība dabā”, „Aktīvs dabā” un „Māksla dabā”.

Sešās nometnes dienās dalībniekiem būs iespēja apgūt jaunas praktiskas iemaņas, izpausties dažādās radošās nodarbībās, doties pētniecības gājienos, lai iepazītu tuvāko apkārtni, kā arī sacensties spēlēs.

Lielā skautu un gaidu nometne Latvijā notiek reizi četros gados un tā ir lieliska iespēja satikt draugus un domu biedrus no dažādām Latvijas vietām. Šogad nometnē piedalās vairāk kā 200 bērni un jaunieši (vecumā no 8 līdz 25 gadiem) no Valmieras, Kocēniem, Rīgas, Ķeguma, Ogres, Vaboles, Carnikavas, Jūrmalas un Dobeles.

Vecāki un interesenti aicināti apmeklēt 6. Lielo skautu un gaidu nometni “Daugmale” viesu dienā ceturtdien 25. jūlijā no plkst 15:00. Viesu dienā būs iespējams iepazīties ar nometnes norisi un uzzināt vairāk par skautiem un gaidām.

Nometne tapusi ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Nacionālo bruņoto spēku, Ģen.Goppera fonda, SIA Fazer Latvija, Kocēnu novada domes, Ķeguma novada domes un Latviešu skautu kustības un Latviešu gaidu kustības atbalstu.

Comments are closed.