Skauti un gaidas nes miera gaismu no Betlēmes

“Miera gaisma no Betlēmes” – tā ir miera un draudzības idejas nešana pasaulē. Miera gaisma tiek iedegta Betlēmē, no kuras tā ceļo uz Austriju, Vīnes katedrāli. Tur to saņem skauti un gaidas, kuri no rokas rokā to izplata pa visu Eiropu. Latvijas skauti un gaidas to saņem 16. decembrī Jonišķos no Lietuvas skautiem.

Miera gaisma nes miera un draudzības ideju pasaulē. Šogad, kad karš un nemieri mums liek būt īpaši pateicīgiem par mieru Latvijā, jo novērtējam šī vēstījuma nozīmi.

Akcija “Miera gaisma no Betlēmes” pasaulē notiek jau kopš 1986. gada, Latvijā to šogad saņemam 20. reizi.

Ar “Miera gaismu no Betlēmes” skauti un gaidas ik gadu gadu dalās ar simbolisku miera un draudzības gaismu, kas no rokas rokā ar svecītes liesmiņu ceļo pa visu pasauli. Arī šogad gaismiņu Latvijas skauti un gaidas saņems no Lietuvas skautiem un nodos to tālāk skautiem, gaidām un interesentiem, tiekoties kopīgā pasākumā Rīga, Āgenskalna baptistu draudzē 17. decembrī plkst. 17.00, Mārupes ielā 14.

Pasākuma būs iespēja dalīties ar miera un draudzības ideju, pateikt paldies, aizdomāties par mieru pasaulē, karu Ukrainā, mudināt bērnus un jauniešus iepazīt garīgumu. Kā arī saņemt miera gaismiņu, lai to izplatītu tālāk savās kopienās.

Mirkļa birka sociālajos medijos:  #MieraGaisma #BetlemesGaisma #PeaceLight2022

Comments are closed.