Scout Academy 2012

26.10.2012 Pasaules skautu centrā Kandersteg (Šveicē) sākas „Scout Academy”. Akadēmija norisināsies no 26. līdz 30. oktobrim un tās galvenais mērķis ir apmācīt Eiropas skautu un gaidu organizācijas par tādiem jautājumiem, kā neformālās izglītības programma, stratēģiskā plānošana, interešu aizstāvība un daudzām citām tēmām, kuras ir aktuālas skautu un gaidu organizācijām Eiropā. Apmācības notiek lekciju un semināru veidā, kā arī dalībniekiem ir iespēja dalīties pieredzē un mācīties vienam no otra.

Latvijas skautu un gaidu centrālo organizāciju (LSGCO) „Scout Academy” pārstāvēs v.v. Līga Jagmane (Ogres 29. gaidu vienība) un v.v. Paulīna Latsone (Valmieras 4. skautu vienība). LSGCO dalība šajā pasākumā iespējama IZM atbalstītā projekta „LSCGO darbības paplašināšana” ietvaros.

Plašāka informācija par “Scout Academy”: http://academy.europak-online.net/

Comments are closed.