Roveru un lielgaidu sporta spēles

Veco gadu aizvadījām un jauno sākām sportiskā garā – no 2020.gada 1. -31. decembrim vēl nebijušā formātā risinājās Latvijas roveru un lielgaidu sporta spēles. Mēneša garumā Beverīnas un Ložmetējkalna roveru ciltis krāja kilometrus skrienot, ejot pārgājienos un minot pedāļus, un cīnoties par ceļojošo Ģenerāļa K. Goppera trofeju. Visa mēneša garumā kilometri krājās ļoti sīvi un cieši, ik pa laikam vienai vai otrai komandai izvirzoties vadībā.

Noslēgumā uzvaras laurus plūca Beverīnas roveru cilts ar 6716 kilometriem, atgūstot trofeju pēc trīs gadu pārtraukuma. Sacensības norisinājās arī individuālajā konkurencē, kur raitākais solis Ložmetējkalna roveru cilts virsaitim, rov. Mārtiņam Spriņģim – mēneša laikā pieveikti 556 kilometri!

– ģenerāļa Goppera trofejas izaicinājumā piedalījās 99 roveri, lielgaidas, dižskauti un dižgaidas no visas Latvijas;

– pa visiem kopā sakrāti 13059 kilometri – pietiekami, lai mērotu ceļu no Rīgas līdz Pekinai un atpakaļ;

– 5 dalībnieki veica 500+ kilometrus;

– 9 dalībnieki veica 400+ kilometrus;

– 39 dalībnieki pieveica vismaz 100 kilometrus;

– kopvērtējuma labāko 15 vidū ierindojās desmit meitenes;

– garāko distanci viena pārgājiena laikā pieveica vad. Mārtiņš Bakmanis – 60 kilometrus.

Sasniegts galvenais pasākuma mērķis – izaicināt sevi, stiprināt savu veselību un veicināt aktīva dzīvesveida piekopšanu!

Comments are closed.