Pirmās palīdzības apmācības

LSGCO saviem biedriem organizē Pirmās palīdzības apmācības, lai dotu iespēju biedriem pilnveidot prasmes, kas nepieciešamas skautu un gaidu darbībā.
Apmācības sastāvēs gan no teorijas, gan praktiskās daļas, to laikā būs iespēja apgūt pamatus pirmās palīdzības sniegšanā, kā arī iegūt Pirmās palīdzības apliecību, tiem kuriem tā nav un ir nepieciešama.
Apmācības notiks divās daļās:

1.daļa – Teorijas mācības. 26.04. (datums var tikt mainīts) plkst. 18.30 – 21.30,
tiešsaistē;

2. daļa – Teorijas kopsavilkums un praktiskās mācības. no 28.04. plkst. 18.30 (ierašanās no plkst. 17.00) līdz 29.04. plkst. 18.00. (prombraukšana pēc 18.00), klātienē.

Praktiskā daļa notiks gan telpās, gan ārā E. Smiļģa ielā 38, Rīgā.
Mērķauditorija ir aktīvie LSGCO biedri:
● nepilngadīgie: kopnieki;
● pilngadīgie: lg/rov, v.v., vad. un citi brīvprātīgie, kuri ir iesaistīti LSGCO (tai skaitā vienību) darbības nodrošināšanā.

Apmācību noslēgumā ir iespēja iegūt Pirmās palīdzības apliecību atbilstoši LR tiesību aktiem (derīga nometņu vadītājiem, medniekiem, autovadītājiem). Tā kā apliecība maksā papildus 55 eiro, tad lūdzam pieteikuma anketā tās vajadzību norādīt tiem, kuriem ir nepieciešama šī
apliecība.
Apmācības tiks saistītas arī ar LSGCO neformālās izglītības programmas realizāciju – āra dzīves piedzīvojumu prasmes “Pirmā palīdzība un drošība”.

Apmācības vadīs pirmās palīdzības pasniedzēja, sporta ārste Anda Zvīgule.
Dalībnieka līdzmaksājums – 30 EUR. Ja ir nepieciešams atbalsts, lai to nosegtu, rakstiet info@skauti.lv līdz pieteikšanās brīdim.

Pieteikšanās līdz 19.04.2023., aizpildot pieteikuma anketu: https://ej.uz/LSGCO_PP_2023

Comments are closed.