Pirmā Tukuma 12.skautu un gaidu vienības nometne “Mežamājā”

 

            Tukuma 12.skautu un gaidu vienības nometne notika no 10.-12.06.2015. Tukuma vienības pastāvīgās apmetnes vietā “Mežamāja”, Sēmes pagasta “Kaķēnos”. Nometnē pulcējās 26 nometņotāji- gan guntiņas, mazskauti, gan gaidas, skauti, vadītāji un viņu palīgi. Kopīgi apguvām prasmi nometņot, mācījāmies pazīt ārstniecības augus, sniegt pirmo palīdzību. Vakara ugunskurs, spēles un rotaļas vidē – tas vienmēr ir interesanti. Brīvajā laikā pelde dīķī. Labiekārtojām arī savu nometnes vietu, papildinot to ar jaunām būvēm. Visa nometnes dzīve bija īpašs pārbaudījums jaunajām guntiņām, mazskautiem. Nometnes laikā solījumu deva trīs skauti un viena gaida, tāpēc pie mums ciemojās vadītāji- Līga Jagmane un Atis Veiliņš.

 

Tukuma 12.skautu un gaidu vienības vad. Inga Kuple.

 

Info dēlis ar dienas kārtību un notikumiem

Info dēlis ar dienas kārtību un notikumiem

Telšu pilsētiņa

Telšu pilsētiņa

Rīta līnija

Rīta līnija

Tukuma 12.skautu un gaidu vienība pie ‘’Mežamājas’’ vārtiem

Tukuma 12.skautu un gaidu vienība pie ‘’Mežamājas’’ vārtiem

Comments are closed.