Pieredzes apmaiņa par finanšu piesaisti

No š.g. 31.05 līdz 03.06. LSGCO pārstāvji Agnija Jansone un Mikus Krams piedalījās WOSM rīkotajā seminārā par finansējuma piesaisti Eiropas skautu un gaidu organizācijām. Dalībnieki un eksperti dalījās pieredzē un konsultēja par potenciālajiem uzlabojumiem LSGCO darbībās. Galvenā atziņa bija tā, ka nevienai no Eiropas skautu organizācijām nepietiek iztikai tikai ar biedru naudām vai valsts finansējuma – ir jāpiesaista ārēji līdzekļi no dažādām atbalstītāju grupām. 

Pasākuma laikā arī tika iegūta pieredze pūļa finansējuma, ES grantu, un individuālu atbalstītāju piesaistē. Pasākums bija ļoti vērtīgs – tika iegūtas praktiskas zināšanas, lai veiksmīgi paplašinātu un uzlabotu finansējuma piesaistes aktivitātes. 

Pasākuma aktivitāte tika līdzfinansēta no NVO fonda un Valsts jaunatnes politikas programmas 2019.gada projektu konkursos pieejamā finansējuma.

 

#NVOfonds

Comments are closed.