Piemiņas pārgājiens “No krusta uz krustu”!

1658263_547620285359155_335781179_o

Šī gada 25. Martā grupa skautu bija sapulcējušies, lai piedalītos piemiņas pārgājienā „No krusta uz krustu”. Ceļš no Centrālcietuma uz Ulbroku attēlo, Latvijas skautu prezidenta, ģenerāļa Kārļa Goppera pēdējo dzīves braucienu. Sākumpunktā, Centrālcietuma kapsētā, pie piemiņas krusta, tika noliktas svecītes, un ieturēts klusuma brīdis Padomju terora upuru piemiņai. Pēc klusuma brīža gājiens uz Ulbrokas piemiņas krustu varēja sākties. Laikapstākļi gājienam bija labvēlīgi un pēc divarpus stundām ceļā grupa sasniedza galamērķi. Tika ieturēta pauze atpūtai. Pēc tās sekoja Latvijas skautu priekšnieka runa un tika noliktas svecītes. Pasākums bija noslēdzies, un diena bija pavadīta laba mērķa vārdā.

 

Autors Roberts Kustavus

Comments are closed.