Piedalies apmācībās un kļūsti par skautu un gaidu brīvprātīgo!

Jaunā skautu un gaidu sezona gandrīz jau klāt, plāni tiek kalti, somas tiek kārtotas un pārgājiena zābaki spodrināti. Kā katru gadu priecāsimies par katru jaunu biedru, kurš/kura ir izlēmuši par savu skautu/gaidu gaitu uzsākšanu, taču šis gads ir īpašs!

Šoreiz savas skautu un gaidu gaitas aicinām uzsākt visus interesentus – draugus, draudzenes, mammas, tētus, radiniekus un vienkārši zinātkāros! Tāpēc 5.-6. oktobrī norisināsies apmācības, kurās varēsiet gūt pirmo ieskatu skautu un gaidu kustībā – ko dara skauti un gaidas? Kas ir tas, kas licis 40 miljoniem cilvēku visā pasaulē pievienoties šai organizācijai? Kādas prasmes apgūst skauti un gaidas? Ko dara skauti un gaidas Latvijā? Piesakies apmācībām un uzzini!

Apmācības norisināsies mājās „Rites”, Birzgales pagastā. Apmācību sākums sestdien 11:00 un beigas svētdien 13:00. Ieteicamais dalībnieku vecums no 17 gadiem. Dalībnieku skaits apmācībās ierobežots. Pieteikšanās apmācībām, aizpildot anketu http://ej.uz/skautugaiduapmacibas līdz 2. oktobrim.

Comments are closed.