Paziņojums par Latvijas kontingentu 25.pasaules skautu džamborejā Korejas Republikā

No 1.-12. augusta, Semangimā (Saemangeum), Ziemeļu Džollas (Jeolla) provincē Korejas Republikā notiek 25.Pasaules skautu džamboreja. Latviju pārstāv 17 delegāti – 10 dalībnieki un 7 brīvprātīgie. Nometnes teritoriju ir skāris spēcīgs karstuma vilnis, kas pārbauda jauniešu prasmes un noturību nometņot izaicinošos apstākļos.
Šodien, Korejas Republikas valdība, Korejas skautu organizācija un Pasaules skautu kustības organizācija apstiprināja plānus par priekšlaicīgu no nomentes teritorijas atstāšanu, paredzamās taifūna Khanun ietekmes dēļ un turpināt džamboreju kā “ceļojošo nometni” galvaspilsētas apkārtnē.

Dalībnieki no Latvijas jūtas labi, atmosfēra ir pozitīva, skauti un gaidas sagalabā modrību, izbauda pēdējo pilno nometnes dienu.
Jauniešu labklājība un drošība vienmēr ir mūsu galvenā prioritāte. Mūsu kontingetna vadītāja Agnija Jansone pastāvīgi sazinās arī ar Latvijas vēstniecības Seulā Konsulāro nodaļu un pasākuma organizatoriem.

⚜️Turpināsim ziņot par mūsu kontingenta tālākām gaitām.
Saziņai: kontigenta vadītāja Agnija Jansone (+371 29157780, zvaniem caur whats up)

Comments are closed.