Pasaules talkas diena

Pasaules talkas dienā, 18. septembrī, Valsts prezidents Egils Levits ir devies vizītē uz ASV, lai ANO Ģenerālajā asamblejā runātu arī par klimata jautājumiem.

Kā Latvijas skautu un gaidu goda prezidents E. Levits ir deleģējis Latvijas Skautu un gaidu centrālo organizāciju iestādīt koku 2. Laimes koku parkā Jelgavā.

Šogad Pasaules talka Latvijā tiek rīkota jau ceturto reizi. Pasaules talku Latvijā atzīmē gan ar vides sakopšanas darbiem, gan, kā allaž, ar koku sēšanas un stādīšanas akciju “Laimes koki”. Akcijas laikā iesētās sēklas un iestādītie koki simbolizē Latvijas ieguldījumu pasaules ekosistēmas līdzsvara atjaunošanā. Pasaules talku Latvijā rīko Lielā Talkas organizatori.

Valsts prezidents kā Lielās Talkas patrons aicina arī citas Latvijas pašvaldības atsaukties šai Laimes koku stādīšanas akcijai.#WorldCleanupDay

Comments are closed.