Paldies “Simtgades ugunskurs” atbalstītājiem

Paldies! Paldies visiem, kuri brīvprātīgi organizēja “Simtgades ugunskurs” nometni, iekārtoja to, vadīja nodarbības un pulciņus, un darīja vēl daudz citas neskaitāmas lietas, lai bērni un jaunieši varētu lieliski pavadīt laiku, izbaudīt piedzīvojumus un svinēt #skautiem100svētkus!

Paldies Kreiss, Elagro Trade, Augļu ServissMILZUDobeles dzirnavnieks, Latvijas Valsts Meži, Nacionālie Bruņotie spēki un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera LTRK par atbalstu, lai šī nometne varētu veiksmīgi notikt. Īpašs paldies Ievai Timoško par #skautiem100 logo izveidi!

Tāpat nometne tapa ar valsts jaunatnes politikas programmas finansējumu 2017. gadam, K. Goppera fonda, Mežu attīstības fonda, ziedot.lv sociālās palīdzības programmas, Tukuma, Valmieras, Rīgas, Kocēnu, Daugavpils un Ogres pašvaldību atbalstu, dalībnieku vecāku līdzmaksājumu un organizācijas ieguldījumu. Paldies!

Comments are closed.