NVO tikšanās ar iekšlietu ministru Kristapu Ekolnu

Vakar, 08.06.2022., kopā ar citām NVO, kuras iesaistītas atbalsta pasākumos Ukrainas bēgļiem, tikāmies ar iekšlietu ministru Kristapu Ekolnu. Viņš izteica augustu novērtējumu nevalstisko/nevaldības organizāciju ieguldījumam un brīvprātīgo darbam bēgļu krīzes situācijas risināšanā.

Sarunas laikā no skautu un gaidu organizācijas puses akcentējām brīvprātīgā darba organizāciju lomu civilajā aizsardzībā un veiksmīgas sabiedrības integrācijas būtiskumu šajā brīdī. Paldies kustībai Gribu palīdzēt bēgļiem par koordināciju! 🇱🇻 🇺🇦

#DienasKārtība#BrīvprātīgaisDarbs#Bērni#Jaunieši#KopāParUkrainu

Vairāk lasišeit

Scouts and Guides of Latvia (together with other NGOs who works with Ukrainian refugees) met newly appointed Minister of Internal affairs Kristaps Eklons. He expressed gratitude to NGOs and volunteer’s involvement in this terrible situation. We emphasized importance and potential of NGOs and long term volunteers in the civil protection system, as well as society integration questions. Thanks to the movement “I want to help refugees” for the coordination. #Agenda#Volunteering#Children#Youth#ForEveryChild

Comments are closed.