Norit mazskautu un guntiņu nometne “Draudzības savienojums”

No 4.02.-14.02.2021. norit mazskautu un guntiņu ziemas nometne “Draudzības savienojums”. Šogad nometne tiek organizēta attālināti, kur katrs dalībnieks individuāli, ar savu ģimeni vai mājsaimniecību piedalās dažādās nometnes aktivitātēs – gan radošās, gan izzinošās, gan dodoties dabā.


Vairāk kā 120 bērni piedalījās nometnes atklāšanas pasākumā 4. februārī, bet jau sestdien 13. februārī tiksies uz kopēju ugunskura vakaru tiešsaistē – kopā, bet katrs atsevišķi.


Mazskauti un guntiņas ir skautu un gaidu programmas jaunākā darbības pakāpe, kurā līdzdarbojas bērni no 8 -11 gadu vecumam. Mazskautu un guntiņu ziemas nometnes notiek jau no 1998 .gada un ir ļoti gaidīts pasākums. “Draudzības savienojums” ir daļa no skautu un gaidu attālinātās programmas “Dari mājās”, kura tiek organizēta jau no COVID19 pandēmijas sākuma, un to realizē skautu un gaidu brīvprātīgie vadītāji.

Nometne organizēta ar brīvprātīgā darba atbalstu un līdzfinansēta Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

#DariMājās #SkautoMājās #GaidoMājās #radošums #daba #mazskauti #guntiņas #DraudzībasSavienojums #brīvprātīgaisdarbs #radītsArJauniešuEnerģiju

Comments are closed.