Nomete “Mazais namejs” – starptautisko militāro operāciju bērniem

2018. gada augustā, Latvijas Skauti un gaidas realizēs fonda “Namejs” rīkoto nometi “Mazais Namejs”. Nometne tik organizēta starptautisko operāciju karavīru bērniem, kuriem nometnes laikā būs iespēja iepazīt gan vecāku profesiju un karavīru ikdienu, gan iepazīt skautu un gaidu darbību un vērtības.  Nometnes laikā dalībnieki dosies ekskursijā uz Liepāju, piedalīsies karavīru veidotā sporta dienā, apgūs skautu un gaidu pamatmākas –  nojumes veidošanu, ugunskura kurināšanu, signālus un šifrus, “neatstāj pēdas” vides ētikas principus, skautu un gaidu likumus, kā arī dosies aizraujošā piedzīvojumu pārgājienā. Nometne notiks Īvandes muižā, Kuldīgas novadā.

Nometnes rīkotājs, fonda “Namejs” valdes priekšsēdētājs Raimonds Graube min, ka “atbilstoši Fonda mērķiem arī radās ideja par nometnes organizēšanu starptautisko militāro misiju veterānu bērniem. Tā būs laba iespēja jūsu bērniem jēgpilni un aktīvi pavadīt brīvo laiku, tā būs iespēja jums nedaudz vairāk veltīt laiku sev pašiem, bet pats svarīgākais, tā ir iespēja Fondam ar sabiedrības atbalstu teikt paldies par jūsu ieguldījumu mūsu valsts drošības garantēšanā.”

Nometnes mērķi ir – aktīvi un jēgpilni pavadīt vasaras brīvlaiku, attīstīt savu pilsoniskumu un patriotismu, uzzināt par Latvijas Nacionālo Bruņoto spēku ikdienu, iepazīt skautu un gaidu organizāciju, attīstīt jauniešu patstāvību, spēju strādāt komandā un personīgo neatkarību un svinēt Latvijas Simtgadi.

Ja Tavu radinieku un/vai draugu pulkā ir Latvijas Armijas karavīri, kas piedalījušies starptautiskajā misijā, tad dalies viņiem ar šo informāciju, aicinot pieteikt savus bērnus nometnei “Mazais Namejs”.

Nometnes info lapa pieejama šeit: Nameja_nometne__info1_Final

Comments are closed.