Nometņu maratons ir sācies!

Vasara ir īpaši aktīvs nometņu laiks, un arī skautu un gaidu vienības ar LR Izglītības un zinātnes ministrijas atbalstu piedāvā saviem biedriem iespējas saturīgi pavadīt brīvo laiku, projekta „Nometņu maratons” ietvaros organizētajās nometnēs.

„Nometņu maratona” ietvaros tiks īstenotas 3 dažādas bērnu un jauniešu nometnes:

  • Rīgas 66.skautu un gaidu vienības nometne, kurā galvenā uzmanība tiks veltīta tradicionālo āra dzīves prasmju apgūšanai un praktizēšanai.
  • Ogres 139. skautu un 29. gaidu vienības nometne, kurā galvenā uzmanība tiks pievērsta alpīnisma māku apgūšanai un esošo zināšanu papildināšanai.
  • Rīgas 69.skautu un gaidu vienības nometne, kuras vadmotīvs ir „Noslēpumu sala” un kurā dalībniekiem būs iespēja, izmantot savas prasmes un zināšanas, komandās sacenšoties un meklējot „dārgumus”.

Nometnēs dalībniekiem neformālā veidā būs iespējas apgūt jaunas praktiskas iemaņas (āra dzīves mākas), uzlabot savas sadarbības prasmes, darbojoties komandā, sacensties spēlēs un pārbaudījumos, kā arī iegūt uzticamus draugus un domubiedrus. Dažādā nometņu tematika, ļauj dalībniekiem katram izvēlēties sev piemērotāko un interesantāko nometni, kā arī ērtāko nometnes norises laiku un vietu. Nometnes kopumā ļaus 80 skautiem un gaidām lietderīgi pavadīt brīvo laiku, kļūt patstāvīgākiem, uzņemties atbildību par sevi un saviem pienākumiem, apgūt jaunas prasmes un iemaņas.

Projekts „Nometņu maratons” tiek īstenots Jaunatnes politikas valsts programmas 2013.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Comments are closed.