“Neatstāj Pēdas” pārgājiens ģimenēm

Pagājušo sestdien, 28. septembrī, notika Latvijas skautu un gaidu organizētais pārgājiens ģimenēm par “Neatstāj pēdas” āra dzīves ētikas principiem. Neskatoties uz drēgno rītu, vadītāja Rolanda Dūdiņa vadībā pārgājienā devās 18 dalībnieku. Interesenti iepazinās ar “Neatstāj pēdas” principiem, dodoties pa Ķemeru tīreļa laipām, gatavojot pusdienas uz gāzes degļiem un izspēlējot ar tematu saistītas spēles un aktivitātes, kas dalībniekiem lika vairāk aizdomāties par to, kādu ietekmi uz vidi viņi atstāj, kad dodas dabā. Pārgājiena noslēgumā dalībnieki dalījās gūtajās atziņās, kā arī pieredzē, kā ikdienā praktizē āra dzīves ētikas principus.

Vairāk par “Neatstāj Pēdas” lasi: http://skauti.lv/par-mums/projekti/

Kā pievienoties skautiem un gaidām lasi šeit.

Pārgājiens tapis ar “Mežu attīstības fonda” atbalstu.

#NeatsājPēdas #LeaveNoTrace #skauti #gaidas #daba #dabāEjot #ArvienModri

 

Comments are closed.