Mazskauti un guntiņas pa Milzkalnes pauguriem

Tukuma 12. skautu un gaidu vienības mazskautu un guntiņu vasaras pārgājiens Pēterdienā.

“Plānojot tā īsti nevar paredzēt, vai būs silts vai auksts, vai sauss vai slapjš.️ No pl. 10.00 līdz 16.00 dodamies izzinošā pārgājienā uz Milzkalni un atpakaļ. Ceļā mācāmies par apsi, par latvāni, par brūngalvīti.

Ah, jā, grāvis un sabristās kurpes! Neliels pārbaudījums pa ceļam! Vajadzēja tikt pāri grāvim, izmantojot baļķi!

Pusceļā pelde Milzkalnes viesmīlīgajā ūdenskrātuvē. Pēcāk cepures meklēšana latvāņos zem Šlokenbekas muižas tilta, un tālāk uz nelielajām kritenēm rapšu laukā. Pie dzirnavu ezera mācāmies atšķirt kalmi no vilkvālītes un tad, protams, neiztikt bez vilkvālīšu lapu bultām, ceļmallapu cepurēm un pamatīgas jautrības. Pēdējā brīdī mūs panāk arī kārtīgs lietus mākonis, taču bija tik jauki! Un arī 10 km bija!”,  tā Tukuma 12. skautu un gaidu vienības priekšniece vad. Inga Kuple

#ArvienModri! #PārgājienuMaratons #MežaIzziņa #NVOfonds2021 #BrīvprātīgaisDarbs #TapisArJauniešuEnerģiju
Foto: LSGCO arhīvs

Comments are closed.