Mazais Namejs 2023

Jau sesto gadu nodibinājums “Valsts aizsardzības un patriotisma fonds “Namejs”” sadarbībā ar biedrību “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija” organizē starptautisko militāro misiju veterānu bērnu vasaras nometni “Mazais Namejs”. Pasākuma mērķis ir dot iespēju veterānu bērniem jēgpilni un aktīvi pavadīt brīvo laiku. Tas ir veids, kā atbalstīt un pateikt paldies misiju veterāniem par ieguldīto mūsu valsts drošībā. 

“Mazais Namejs 2023” norisināsies š.g. 17.-21.jūlijā Ziemeļvidzemes pamatskolā, Valmieras novadā, Vaidavas pagastā, Vaidavā.

Dalībnieki: starptautisko militāro misiju bērni vecumā no 12-17 gadiem.

Pieteikšanās: līdz grupa tiks nokomplektēta, bet ne vēlāk kā līdz 16.06.2023. Sīkāka informācija: nometnes info lapā Nr.1, šeit:

Pasākums tiek veidots ar Latvijas skautu un gaidu organizācijas brīvprātīgā darba ieguldījumu, kā arī ar fonda “Namejs” ziedotāju atbalstu.

Comments are closed.