Mazais Namejs 2020

Jau trešo gadu nodibinājums “Valsts aizsardzības un patriotisma fonds “Namejs”” sadarbībā ar biedrību “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija” organizē starptautisko militāro misiju veterānu bērnu vasaras piedzīvojumu “Mazais Namejs”. Pasākuma mērķis ir dot iespēju veterānu bērniem jēgpilni un aktīvi pavadīt brīvo laiku. Tas ir veids, kā atbalstīt un pateikt paldies misiju veterāniem par ieguldīto mūsu valsts drošībā. COVID 19 pandēmijas dēļ, 2020.gadā netiek organizēta nometne, bet gan īsāks piedzīvojums – pārgājiens un laivu brauciens.

3.-5.08.2020. Līgatne – Cēsis – Līgatne

Dalībnieki: starptautisko militāro misiju bērni vecumā no 13-17 gadiem

Sīkāka informācija: pielikumā

Pieteikšanās līdz grupa tiks nokomplektēta, bet ne vēlāk kā līdz 26.07.2020.

#AtceriesSavējos

Comments are closed.