Mana Eiropa, mana balss


No 2019.gada janvāra līdz 2019.gada maijam, Latvijas skauti un gaidas līdzdarbojas projektā “Mana Eiropa, mana balss”. Projekta mērķis veicināt jauniešu pilsonisko līdzdalību un piedalīšanos Eiropas Parlamenta vēlēšanās 2019.gada 25. maijā. Projektā piedalās 14 skautu un gaidu organizācijas no visas Eiropas un tas norit ar Eiropas kopienas programmas Erasmus Plus, Eiropas Skautu un gaidu līderības fonda līdzfinansējumu. Februārī 5 jauniešiem bija iespēja piedalīties skautu un gaidu apmaiņas seminārā Francijā, aprīlī un maijā noritēja dažādas līdzdalības aktivitātes arī Valmierā, Ogrē un Rīgā.

Šajā albumā atradīsiet jaunumus par projekta aktivitātēm un jauniešu motivācijām piedalīties Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

#manaEiropaManaBalss #MyEuropeMySay #šoreizEsBalsošu

Comments are closed.