LSGCO 33 + galda lūgšanas darbnīca (24.11.2023.)

L24.novembrī plkst. 18.00, skautu un gaidu mājā Rīgā, E.Smiļģa ielā 38 (ieeja no stūra ar Augļu ielu). 

Aicinām piedalīties LSGCO33 svinībās, svinēsim ar kūkām, galda lūgšanu darbnīcu un atkalsatikšanos! Galda lūgšanu darbnīcas laikā plānots izveidot jaunas galda lūgšanas, kuras visi kopā varēsim izmantot turpmākajos organizācijas pasākumos un nometnēs. Priecāsimies, ja padalīsieties arī ar tām galda lūgšanām, kuras jau tagad izmantojiet vienību ietvaros, lai kopīgiem spēkiem varētu izveidot to apkopojumu organizācijas jubilejai par godu.

Pasākums paredzēts LSGCO biedriem. 

Pieteikšanās līdz 23. novembra plkst. 20.00 : https://forms.gle/XzDhtwiQ1uUZaVYE9 

Pasākums tiek realizēts ar Rīgas Domes atbalsta programmas darbā ar jaunatni 2023.gadam finansiālu atbalstu.

Comments are closed.