Lielā spēle – uzdevumi

Spēles mērķis ir dot iespēju ģimenēm šajā pārmaiņu laikā veltīt laiku sev – būt kopā, doties piedzīvojumos un aktīvi pavadīt brīvo laiku. 

Spēlē aicinām piedalīties visus interesentus, arī mājsaimniecības, kurās nav skautu un gaidu organizācijas biedri. Lai piedalītos spēlē, komandā jābūt vismaz vienam pieaugušajam un vienam bērnam līdz 18 gadu vecumam. Lielā spēle ilgst 30 dienas – no 2021. gada 16. aprīļa līdz 15. maijam. Reģistrēties var visas spēles laikā šeit 

Visi dalībnieki spēles uzdevumus varēs pildīt sev ērtā laikā. Šī būs aizraujoša spēle, ko spēlēt ikdienas rutīnai fonā.

Visus spēles uzdevumus meklē šeit:

Spēles rezultāti redzami šeit

4. nedēļa 07.05.2021. -15.05.2021

1) Pildiet pamatuzdevumus! ⤴️

2) 4. nedēļas papilduzdevumi:

3) Izmēģiniet pastas ar fetu recepti:

4) Iepazīsti skautus un gaidas:

Šonedēļ Latvijā tiek atzīmēta “Demokrātijas nedēļa”, kurā tiek izceltas dažādas pilsoniskās sabiedrības izpausmes formas. Mūsu organizācijas pamatdarbība vietējā un nacionālā līmenī notiek pārsvarā uz brīvprātības principa. Brīvprātīgais darbs ir viens no pilsoniskā aktīvisma izpausmes veidiem. 2020.gada nogalē Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija atzīmēja kustības atjaunošanas 30.to dzimšanas dienu, dāvājot 30 brīvprātīgo stāstus, ko papildus skautiem un gaidām, dara mūsu biedri. 30 sekunžu garie 30 stāsti ir atrodami @ skautiungaidas Facebook lapā  https://www.facebook.com/skautiungaidas/videos/  un Youtube kanālā: https://www.youtube.com/channel/UCdH1JrJJvmRL5oJFhPh7CZg/videos  

Te viens no 30 stāstiem ar mūsu Goda prezidentu – Latvijas prezidentu Egilu Levitu.


3. nedēļa 30.04.-06.05.2021.

1) Pildiet pamatuzdevumus! ⤴️

2) 3. nedēļas papilduzdevumi:

3) Izmēģiniet enerģijas batoniņu recepti:

4) Iepazīsti skautus un gaidas – aktīvus un atbildīgus jaunos pilsoņus.
Viens no skautu un gaidu darbības mērķiem ir veidot aktīvus un atbildīgus pilsoņus vietējai kopienai, savai valstij un pasaulei. Tas notiek pamazām, bet apzināti līdzdarbojoties dažādās skautu un gaidu programmas aktivitātēs.
Tuvojoties Latvijas Neatkarības atjaunošanas gadadienai aicinām noskatīties Baltijas jauniešu pārdomas par “Baltijas ceļu”, kas bija viena no spilgtākajām pilsoniskās sabiedrības izpausmēm mūsu reģionā. Baltijas ceļa stāsts:


2. nedēļa 23.-29.04.2021.

1) Pildiet pamatuzdevumus! ⤴️

2) 2. nedēļas papilduzdevumi:

3) Izmēģiniet salātu recepti:

4) Iepazīstiet skautus un gaidas un Ilgtspējīgas attīstības mērķus! Vairāk lasiet šeit


1. nedēļa 16.-22.04.2021.

1) Pildiet pamatuzdevumus! ⤴️

2) Izmēģiniet pankūku recepti!

Receptes video skautu un gaidu YouTube kanālā:

https://youtu.be/hTwCEX94XP8

3) Iepazīstiet skautus un gaidas, noskatoties dokumentālo filmu “Arvien modri!”


Lielo spēli “Darām kopā” ir veidojuši skautu un gaidu brīvprātīgie un to finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Comments are closed.