Lielā spēle ģimenēm ir atklāta

Šodien, 16.04., tika atklāta skautu un gaidu veidotā lielā spēle ģimenēm “Darām kopā”!

Spēlei reģistrējušās jau 115 ģimenes no visiem Latvijas reģioniem, aktīvākie ir rīdzinieki un vidzemnieki.

Spēle notiks 5 tēmās: prasmes, vide, piedzīvojums, sabiedrība un fiziskās aktivitātes. Kā arī ar speciālajiem iknedēļas uzdevumiem.  Un tai var pievienoties visas spēles laikā.

“Ideja par lielo spēli aizsākās pandēmijas COVID19 otrā viļņa sākumā 5. Ogresgala skautu un gaidu vienībā. Attīstījām šo ideju, jo vēlamies atbalstīt ģimenes šajā pārmaiņu laikā – mazāk domāt par bēdām un vairāk radīt pozitīvas emocijas. Arī atklāšanas pasākuma dalībnieki sacīja, ko no spēles sagaida visvairāk – prieku, piedzīvojumus, labi pavadītu laiku, emocijas, sacensības garu un kopā būšanu. To arī novēlām ikvienam dalībniekam!”, tā skautu un gaidu organizācijas vadītāja Agnija Jansone.

#LielāSpēle #DarāmKopā #VeidosimPasauliLabāku #ArvienModri #NVOCovid2021 #TapisArJauniešuEnerģiju

Spēles uzdevumu veidošanā piedalās organizācijas sadarbības partneri Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā, Latvijas Ornitoloģijas biedrība, Pasaules Dabas fonds, Latvijas Mazpulki un Rīgas Cirks.

Lielo spēli “Darām kopā” ir veidojuši skautu un gaidu brīvprātīgie un to finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.