Latvijas skautu un gaidu fonda aicinājums!

Latvijas skautu un gaidu fonds (LSGF) ir dibināts lai ar ziedojumu līdzekļiem veicinātu Latvijas Skautu un Gaidu centrālās organizācijas (LSGCO) darbību. Fonds darbojas ceturto gadu un ir piesaistījis ziedojumus 11’000 EUR apmērā no 58 ziedotājiem ASV, Kanādā un Latvijā, kā arī finansējis 6 skautu un gaidu projektus un ieguldījis 7650 EUR neaizskaramajā kapitālā.

Šobrīd vēlamies aktīvāk izvērst fonda darbību un plānojam veidot darba grupu, kur aicinām pievienoties brīvprātīgos.

Darba grupas mērķis ir piesaistīt fondam finanšu resursus no privātpersonām un no juridiskām personām, lai finansējums nodrošinātu LSGCO darbības stabilitāti un nepārtrauktību.

Plānots, ka darba grupa tiksies reizi 2-3 mēnešos, pārējā laikā strādās individuāli, pāros vai mazākās grupiņās.

Šī ir lieliska iespēja pašizaugsmei filantropijas un līdzekļu piesaistes jomā.

Noderīgas prasmes darba grupai :
– kontakti Latvijas sabiedrībā;
– komunikācijas prasmes;
– strukturāla un stratēģiska domāšana;
– protokolēšanas prasmes;
– administratīvas prasmes;
– atbildības sajūta;
– vēlme strādāt gan komandā, gan individuāli.

Aicinām pieteikties mazāk aktīvos LSGCO biedrus, biedru vecākus/radiniekus/draugus, vecbiedrus un bijušos LSGCO biedrus.

Pirmā tikšanās jūnija beigās/jūlija sākumā – apmēram 3h.

Pieteikšanās līdz 24. jūnijam uz epastu ivars@spekozols.lv atsūtot vienu rindkopu kāpēc vēlaties līdzdarboties un/vai ko variet palīdzēt fonda darbībā.

Izdošanos!
Vad. Ivars Šmits
Daugavas stārķis
Valdes priekšsēdētājs
Latvijas skautu un gaidu fonds

Palīdzi veidot Latvijas nākotnes vadītājus – skautus un gaidas!