Latvijas aktīvākā roveru un lielgaidu cilts aizvadījusi vasaras sagaitu

Rovers savā būtībā ir ceļinieks un vienmēr alkst iepazīt jaunas vietas. Tā kā šis nav labākais laiks ekspedīcijām ārzemēs, izlēmām kārtīgāk iepazīt paši savu Latviju, dodoties uz zilo ezeru zemi – Latgali.

Sagaitas pirmo dienu veltījām ekskursijai – pabijām Rēzeknē, izbaudījām Velnezera maģiju un veicām savu mazo svētceļojumu Aglonā. Sestdienu un svētdienu pavadījām uz ūdens, laivojot caur astoņiem savienotiem ezeriem. Lielākais izaicinājums bija varenais Rušona ezers, kur stiprais vējš un jūras cienīgie viļņi laivas piespieda pārtapt zemūdenēs. Lieli ezeru plašumi, daudz ūdensrožu un aizauguši grāvīši – iesakām šādu laivošanas pieredzi katram piedzīvojumu meklētājam.

Liels prieks pēc ilgāka pārtraukuma sanākt brāļu roveru un māsu lielgaidu pulkā, kā arī gūta apņemšanās turpināt iepazīt Latvijas novadus nākamgad!

Informāciju sagatavoja rovers Krišjānis Pundurs

Pasākums īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2020. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Comments are closed.