25.marts “No krusta uz krustu”!

Kā jau katru gadu 25.martā pieminēsim Komunistiskā genocīda upurus, tai skaitā ģen.K.Gopperu! Veiksim tradicionālo gājienu Centrālcietums – Ulbroka. Šis gājiens simboliski iezīmē daudzu Latvijas patriotu likteni 1940.un 1949.gados. Sākoties Padomju okupācijai ,sabiedriski aktīvi un jaunajai varai nevēlami cilvēki tika apcietināti, ieslodzīti un spīdzināti. Mūsu ģenerālis bija viens no viņiem. Ģen. K.Goppers palika nelokāms savā ticībā Latvijai un skautismam. Okupācijas vara nevarot salauzt mūsu sirmo ģenerāli to zvērīgi noslepkavoja…. Šis gājiens ir kā apliecinājums mūsu modrībai par savu zemi un skautisma ideāliem!
Dalībnieki: Sākot ar skautu/gaidu vecuma!
Pulcēšanās: Plkst. 13:00 pie Centrālcietuma kapsētas baltā krusta!
Maršruts: Centrālcietums – Ulbroka, baltais krusts. No Ulbrokas atpakaļ dosimies ar sabiedrisko transportu!
Līdzi: Ērti apavi, atbilstošs apģērbs, dzeramais ūdens, ēdiens vienai ēdienreizei, kas salds esot ceļā, E-talons, 2 kapu svecītes. spilgtā veste (ja tāda nav, tad paziņot, šeit dombiedros), SKAUTA/GAIDAS formastērps!
Pieteikšanās: 1. Informēt savu Vienibas Priekšnieku  2. Pieteikties draugiem.lv, skautu un gaidu dombiedros, minot vārdu, uzvārdu, vienību!
Būsim modri!
vad.N.Klints
P.S. Neskaidrību gadījumā, jautāt!

Karlis_Goppers