Kāda būtu Latvija, ja ikviens 2h veltītu brīvprātigajam darbam? (9)

Kristers Jānis Logins savu brīvprātīgo darbu velta savai dzimtajai pilsētai Tukumam.

Viņš kopā ar citiem Tukuma skautiem un gaidām, palīdz rīkot orientēšanos vietējiem iedzīvotājiem, organizēt pasākumus pilsētas svētkos un piemiņas datumos stāv godasardzē. 

Kristers Jānis mācās Tukuma 2. pamatskolas 9. klasē ar mūzikas novirzienu, spelē basģitāru, trenējas cīņas mākslā – džiu džitsu . Viņš savu nākotni saista ar militāro karjeru.


Kristers Jānis tic: “Ja katrs no mums vismaz divas stundas nedēļā veltītu brīvprātīgajam darbam, Latvija būtu vienotāka!”

Kristers Jānis Logins, dižskauts

Svinot savas darbības atjaunošanas trīsdesmitgadi, biedrība “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija” ir izveidojusi 30 video stāstus, lai iedvesmotu ikvienu Latvijas iedzīvotāju veltīt vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam. Biedrība katru dienu ( no 27.10.2020-24.11.2020.) sociālajos tīklos publicēs vienu īsstāstu.

Dokumentālajos video skauti un gaidas stāsta par savu pieredzi, veicot darbus, kas palīdz kopienai, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju vismaz divas stundas nedēļā veltīt brīvprātīgajam darbam.

Brīvprātīgā darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, kā iedzīvotāji iesaistās sabiedriskajā dzīvē un pārveido, uzlabo savu un apkārtējo dzīves kvalitāti.

Projekta radošā komanda:

Idejas autore: Eva Johansone

Operators un montāžas režisors: Jānis Kešāns

Producēšana: Agnija Jansone

Video sērija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Video sērijas par brīvprātīgo darbu izplatīšanu līdzfinansē EEZ un Norvēģijas grants. Par šī video saturu atbild biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”.

Comments are closed.