Kāda būtu Latvija, ja ikviens 2h veltītu brīvprātīgajam darbam? (3)

Agnese Zīmele ir grāmatvede, kura jau septiņus gadus dejo Tīnūžu tautas nama vidējās paaudzes deju kolektīvā “UPE. Dejotājiem ir krāšņa tautas tērpu krātuve par kuru brīvprātīgi rūpējas Agnese – lai tērpi būtu tīri, izgludināti, sakopti un katrs dejotājs saņemtu pareizo tērpu pirms koncerta. Viņa ik nedēļu pēc darba laika beigām, brīvprātīgi vada Ogres 29. skautu un gaidu vienību, kurā darbojas arī viņas trīs meitas, un iesaistās arī mīļais vīrs.


“Ja katrs Latvijas iedzīvotajs veltītu vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam nedēļā, Latvija būtu brīnišķīgāka un košāka,” tic Agnese

Agnese Zīmele, skautu un gaidu vadītāja

Svinot savas darbības atjaunošanas trīsdesmitgadi, biedrība “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija” ir izveidojusi 30 video stāstus, lai iedvesmotu ikvienu Latvijas iedzīvotāju veltīt vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam. Biedrība katru dienu ( no 27.10.2020-24.11.2020.) sociālajos tīklos publicēs vienu īsstāstu.

Dokumentālajos video skauti un gaidas stāsta par savu pieredzi, veicot darbus, kas palīdz kopienai, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju vismaz divas stundas nedēļā veltīt brīvprātīgajam darbam.

Brīvprātīgā darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, kā iedzīvotāji iesaistās sabiedriskajā dzīvē un pārveido, uzlabo savu un apkārtējo dzīves kvalitāti.

Projekta radošā komanda:

Idejas autore: Eva Johansone

Operators un montāžas režisors: Jānis Kešāns

Producēšana: Agnija Jansone

Video sērija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Video sērijas par brīvprātīgo darbu izplatīšanu līdzfinansē EEZ un Norvēģijas grants. Par šī video saturu atbild biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”.

Comments are closed.