Kāda būtu Latvija, ja ikviens 2h veltītu brīvprātīgajam darbam? (2)

Andris K. Berzins ir jauno tehnoloģiju uzņēmējs ar lielu pieredzi biznesa stratēģiju un uzņēmējdarbības jomās. Par savu kaislību dēvē jauno ideju tehnoloģiju uzņēmumu (“start-up” kompāniju) attīstīšanu. Viņš dibinājis un brīvprātīgi darbojas “TechHub Riga”. Andris ir dzimis Austrālijā, esot trimdā, iesaistījās latviešu mazskautos, un atzīst, ka vērtības nav mainījušās – veidot labāku Latviju un palīdzēt savai kopienai. Viņš brīvprātīgi palīdzējis izveidot šobrīd svarīgo lietotni “Apturi Covid”. Arī viņa četri bērni ir sabiedriski aktīvi, darbojas Latvijas skautu un gaidu centrālajā organizācijas Rīgas 155. vienībā.

Ja ikviens vismaz 2 stundas nedēļā veltītu brīvprātīgajam darbam, Latvija būtu turīgāka, tic Andris

Andris K. Bērziņš, viedskauts

Svinot savas darbības atjaunošanas trīsdesmitgadi, biedrība “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija” ir izveidojusi 30 video stāstus, lai iedvesmotu ikvienu Latvijas iedzīvotāju veltīt vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam. Biedrība katru dienu ( no 27.10.2020-24.11.2020.) sociālajos tīklos publicēs vienu īsstāstu.

Dokumentālajos video skauti un gaidas stāsta par savu pieredzi, veicot darbus, kas palīdz kopienai, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju vismaz divas stundas nedēļā veltīt brīvprātīgajam darbam.

Brīvprātīgā darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, kā iedzīvotāji iesaistās sabiedriskajā dzīvē un pārveido, uzlabo savu un apkārtējo dzīves kvalitāti.

Projekta radošā komanda:

Idejas autore: Eva Johansone

Operators un montāžas režisors: Jānis Kešāns

Producēšana: Agnija Jansone

Video sērija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Video sērijas par brīvprātīgo darbu izplatīšanu līdzfinansē EEZ un Norvēģijas grants. Par šī video saturu atbild biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”.

Comments are closed.