Kāda būtu Latvija, ja ikviens 2h veltītu brīvprātigajam darbam? (1)

Karlīna Latsone ir lielgaida no Valmieras 4. skautu vienības. Viņas aizraušanās ir dažādu augu un bioloģisko vērtību izzināšana, kā arī jaunu recepšu radīšana. Karlīna veido ēdiena blogu Irbene.lv, kurā dalās ar savām zināšanām par veselīgas ēšanas pamatprincipiem, ilustrējot to pašizgudrotās receptēs. Lai visiem pietiktu vitamīnu, gatavotprieka un iedvesmas atbalstīt vietējos zemniekus!

” Ja ikviens vismaz divas stundas nedēļā veltītu brīvprātīgajam darbam, Latvija būtu saliedētāka,”

tic Karlīna.
Karlīna Latsone, lielgaida

Svinot savas darbības atjaunošanas trīsdesmitgadi, biedrība “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija” ir izveidojusi 30 video stāstus, lai iedvesmotu ikvienu Latvijas iedzīvotāju veltīt vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam. Biedrība katru dienu ( no 27.10.2020-24.11.2020.) sociālajos tīklos publicēs vienu īsstāstu.

Dokumentālajos video skauti un gaidas stāsta par savu pieredzi, veicot darbus, kas palīdz kopienai, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju vismaz divas stundas nedēļā veltīt brīvprātīgajam darbam.

Brīvprātīgā darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, kā iedzīvotāji iesaistās sabiedriskajā dzīvē un pārveido, uzlabo savu un apkārtējo dzīves kvalitāti.

Projekta radošā komanda:

Idejas autore: Eva Johansone

Operators un montāžas režisors: Jānis Kešāns

Producēšana: Agnija Jansone

Video sērija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Video sērijas par brīvprātīgo darbu izplatīšanu līdzfinansē EEZ un Norvēģijas grants. Par šī video saturu atbild biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”.

Comments are closed.