Kāda būtu Latvija, ja ikviens 2h nedēļā veltītu brīvprātīgajam darbam? (30)

“Skautu un gaidu vērtības ir rūpēties par citiem, ne tikai sevi, būt godīgiem pret sevi, sabiedrību un valsti. Uz šīm vērtībām balstās arī mūsu valsts. Brīvprātīgais darbs mudina sadarboties, domāt, darīt un uzņemties atbildību.

Brīvprātīgais darbs ar jaunatni, ko veici skautu un gaidu vadītāji ir tas pienesums, kas stiprina mūsu un starptautisko demokrātiju, jo skauti un gaidas ir pasaules mēroga organizācija” uzsver Egils Levits, Latvijas Valsts prezidents,  Latvijas Skautu un gaidu centrālās organizācijas goda prezidents.

Eglils Levits ir pārliecināts – ja katrs Latvijas iedzīvotājs veltītu  vismaz divas stunda brīvprātīgā darba nedēļā, Latvija būtu ilgtspējīgāka un valsts griba būtu stiprāka!

Veidosim pasauli labāku!

Egils Levits, Latvijas Valsts prezidents

Svinot savas darbības atjaunošanas trīsdesmitgadi, biedrība “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija” ir izveidojusi 30 video stāstus, lai iedvesmotu ikvienu Latvijas iedzīvotāju veltīt vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam. Biedrība katru dienu ( no 27.10.2020-24.11.2020.) sociālajos tīklos publicēs vienu īsstāstu.

Dokumentālajos video skauti un gaidas stāsta par savu pieredzi, veicot darbus, kas palīdz kopienai, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju vismaz divas stundas nedēļā veltīt brīvprātīgajam darbam.

Brīvprātīgā darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, kā iedzīvotāji iesaistās sabiedriskajā dzīvē un pārveido, uzlabo savu un apkārtējo dzīves kvalitāti.

Projekta radošā komanda:

Idejas autore: Eva Johansone

Operators un montāžas režisors: Jānis Kešāns

Producēšana: Agnija Jansone

Video sērija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Video sērijas par brīvprātīgo darbu izplatīšanu līdzfinansē EEZ un Norvēģijas grants. Par šī video saturu atbild biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”


Comments are closed.