Kāda būtu Latvija, ja ikviens 2h nedēļā veltītu brīvprātīgajam darbam? (26)

Klāss Kauliņš ir zemessargs, tā ir viņa brīvprātīga iesaiste valsts drošībā un aizsardzībā. Viņš brīvdienas un citā brīvajā laikā piedalās Zemessardzes mācībās, kur iegūtās zināšanas un prasmes noder gan militārajā jomā, gan civilajā dzīvē. 

Viņš ir automobiļu transporta programmas students Rīgas Tehniskajā universitātē, brīvprātīgi vada skautu un gaidu nodarbības Rīgas 155. skautu vienībā. 

Klāss tic: “Ja katrs veltītu vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam, Latvija būtu stiprāka.”

Klāss Kauliņš, skautu un gaidu vadītājs

Svinot savas darbības atjaunošanas trīsdesmitgadi, biedrība “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija” ir izveidojusi 30 video stāstus, lai iedvesmotu ikvienu Latvijas iedzīvotāju veltīt vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam. Biedrība katru dienu ( no 27.10.2020-24.11.2020.) sociālajos tīklos publicēs vienu īsstāstu.

Dokumentālajos video skauti un gaidas stāsta par savu pieredzi, veicot darbus, kas palīdz kopienai, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju vismaz divas stundas nedēļā veltīt brīvprātīgajam darbam.

Brīvprātīgā darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, kā iedzīvotāji iesaistās sabiedriskajā dzīvē un pārveido, uzlabo savu un apkārtējo dzīves kvalitāti.

Projekta radošā komanda:

Idejas autore: Eva Johansone

Operators un montāžas režisors: Jānis Kešāns

Producēšana: Agnija Jansone

Video sērija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Video sērijas par brīvprātīgo darbu izplatīšanu līdzfinansē EEZ un Norvēģijas grants. Par šī video saturu atbild biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”

Comments are closed.