Kāda būtu Latvija, ja ikviens 2h nedēļā veltītu brīvprātīgajam darbam? (21)

Linda Krustiņa studē veterenārmedicīnu. Ikdienā brīvprātīgi darbojas organizācijā “Dzīvnieku policija”, palīdzot noklīdušiem dzīvniekiem, ziņojot par tiem vai nogādājot atpakaļ pie saimnieka vai patversmē. Lindai bijusi brīvprātīgā darba prakse arī strādājot ar dzīvniekiem Taizemē, kas sniegusi pārliecību, ka palīdzēt dzīvniekiem, kuri nonākuši nelaimē var ikvienā pasaules vietā. Paralēli tam viņas pamatdarbs ir Rīgas dzemdību namā, viņa ir vecmāte.
Linda skautu un gaidu organizācijā darbojas jau 12 gadus, ir aktīva skautu un gaidu vadītāja Rīgas 66.skautu un gaidu vienībā un Latvijas lielgaidu vecākā.

Linda tic: “Ja ikviens divas stundas nedēļā veltītu brīvprātīgajam darbam, Latvija būtu drošāka vieta.”

Linda Krustiņa, skautu un gaidu vadītāja

Svinot savas darbības atjaunošanas trīsdesmitgadi, biedrība “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija” ir izveidojusi 30 video stāstus, lai iedvesmotu ikvienu Latvijas iedzīvotāju veltīt vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam. Biedrība katru dienu ( no 27.10.2020-24.11.2020.) sociālajos tīklos publicēs vienu īsstāstu.

Dokumentālajos video skauti un gaidas stāsta par savu pieredzi, veicot darbus, kas palīdz kopienai, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju vismaz divas stundas nedēļā veltīt brīvprātīgajam darbam.

Brīvprātīgā darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, kā iedzīvotāji iesaistās sabiedriskajā dzīvē un pārveido, uzlabo savu un apkārtējo dzīves kvalitāti.

Projekta radošā komanda:

Idejas autore: Eva Johansone

Operators un montāžas režisors: Jānis Kešāns

Producēšana: Agnija Jansone

Video sērija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Video sērijas par brīvprātīgo darbu izplatīšanu līdzfinansē EEZ un Norvēģijas grants. Par šī video saturu atbild biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”

Comments are closed.