Kāda būtu Latvija, ja ikviens 2h nedēļā veltītu brīvprātīgajam darbam? (19)

Kārlis Kristiāns Vasarājs brīvprātīgi veic Latvijas Goda konsula pienākumus Dienvidontario un Toronto, Kanādā. Kā diplomāts viņš pārstāv Latvijas ekonomiskās, politiskās un kultūras intereses.

Kārļa mērķis ir pavisam vienkāršs  – uzturēt un nostiprināt latvietību Kanādā. Viņš aktīvi iesaistās latviešu sabiedriskajā dzīvē Kanādā. Līdzdarbojies Latviešu dziesmu un deju svētku organizēšanā Toronto, organizējis diasporas latviešu jauniešu braucienus “Sveika, Latvija!”. Šobrīd aprauga seniorus Covid-19 laikā.

Kārlis no bērnības darbojas Latviešu skautu un gaidu kustībā, ir roveru vadītājs. 

Kārlis tic: “Ja katrs pasaules latvietis veltītu vismaz divas brīvprātīgā darba stundas nedēļā, Latvija būtu no sirds pateicīga.”

Kārlis Kristiāns Vasarājs, skautu un gaidu vadītājs

Svinot savas darbības atjaunošanas trīsdesmitgadi, biedrība “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija” ir izveidojusi 30 video stāstus, lai iedvesmotu ikvienu Latvijas iedzīvotāju veltīt vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam. Biedrība katru dienu ( no 27.10.2020-24.11.2020.) sociālajos tīklos publicēs vienu īsstāstu.

Dokumentālajos video skauti un gaidas stāsta par savu pieredzi, veicot darbus, kas palīdz kopienai, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju vismaz divas stundas nedēļā veltīt brīvprātīgajam darbam.

Brīvprātīgā darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, kā iedzīvotāji iesaistās sabiedriskajā dzīvē un pārveido, uzlabo savu un apkārtējo dzīves kvalitāti.

Projekta radošā komanda:

Idejas autore: Eva Johansone

Operators un montāžas režisors: Jānis Kešāns

Producēšana: Agnija Jansone

Video sērija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Video sērijas par brīvprātīgo darbu izplatīšanu līdzfinansē EEZ un Norvēģijas grants. Par šī video saturu atbild biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”

Comments are closed.