Kāda būtu Latvija, ja ikviens 2h nedēļā veltītu brīvprātīgajam darbam? (17)

Nils Klints ir vēstures entuziasts, kopā ar bērniem un jauniešiem rekonstruē vēstures notikumus. Viņš brīvprātīgi māca izzināt Latvijas vēsturi, lai saprastu, kas mēs esam un no kurienes mēs nākam.

Ikdienā viņš strādā kā komandas veidošanas un āra dzīves treneris, vada arī bērnu un jauniešu nometnes. Skautos un gaidās darbojas no 90-tajiem gadiem, šobrīd ir Latvijas Skautu priekšnieks.

Nils tic: “Ja katrs Latvijas iedzīvotājs veltītu divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam, Latvija kļūtu inteliģentāka.”

Nils Klints, Latvijas skautu priekšnieks

Svinot savas darbības atjaunošanas trīsdesmitgadi, biedrība “Latvijas skautu un gaidu centrālā organizācija” ir izveidojusi 30 video stāstus, lai iedvesmotu ikvienu Latvijas iedzīvotāju veltīt vismaz divas stundas nedēļā brīvprātīgajam darbam. Biedrība katru dienu ( no 27.10.2020-24.11.2020.) sociālajos tīklos publicēs vienu īsstāstu.

Dokumentālajos video skauti un gaidas stāsta par savu pieredzi, veicot darbus, kas palīdz kopienai, aicinot ikvienu Latvijas iedzīvotāju vismaz divas stundas nedēļā veltīt brīvprātīgajam darbam.

Brīvprātīgā darbs ir visā pasaulē atzīts un populārs veids, kā iedzīvotāji iesaistās sabiedriskajā dzīvē un pārveido, uzlabo savu un apkārtējo dzīves kvalitāti.

Projekta radošā komanda:

Idejas autore: Eva Johansone

Operators un montāžas režisors: Jānis Kešāns

Producēšana: Agnija Jansone

Video sērija ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Video sērijas par brīvprātīgo darbu izplatīšanu līdzfinansē EEZ un Norvēģijas grants. Par šī video saturu atbild biedrība “Latvijas Skautu un gaidu centrālā organizācija”

Comments are closed.